Krzysztof Hubert
Założyciel Poznańskiego Centrum Akrobatyki. Mistrz świata w akrobatyce sportowej. Zawodnik Kadry Narodowej w akrobatyce sportowej. Doświadczenie zawodnicze i trenerskie zdobywał w klubie sportowym “MKKS” Darzbór w Szczecinku. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku “Wychowanie fizyczne z nauczaniem zintegrowanym” i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjalista od ćwiczeń zespołowych.
Evgeniia Meissner
Zawodowa baletnica, tancerka, baletmistrzyni i pedagog. Absolwentka Saratowskiej Państwowej Szkoły Baletowej oraz Konserwatorium im. Mikołaja Rimskiego-Korsakowa w Sankt Petersburskiego w Rosji, wydział „baletmistrz - korepetytor”. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie pracy w Teatrze Opery i Baletu przy Konserwatorium oraz w Teatrze Michajłowskim w Sankt Petersburgu. W Polsce przez 6 lat prowadziła zajęcia z dziećmi i młodzieżą z tańca: klasycznego, charakterystycznego, a także ogólnorozwojowego oraz repertuaru baletowego. Jest także autorką własnych choreografii. Współpracowała jako pedagog baletu z Teatrem Muzycznym w Poznaniu. Aktualnie pełni rolę pedagoga - korepetytora baletu i asystenta choreografa w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu.
Alicja Wolińska
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener II klasy akrobatyki sportowej, instruktor fitness i pływania, nauczycielka wychowania fizycznego. Medalistka Mistrzostw Polski juniorów i seniorów w akrobatyce sportowej w reprezentacji klubu „MKKS Darzbór” Szczecinek. Od 10 lat prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą.